Volné pracovní místo  PLC Programátor (A9766)

Lokalita Brno, Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Máte vzdělání v oboru elektroa baví Vás odvětví automatizace?
Baví Vás komunikace v angličtiněa oceníte možnost se díky zaměstnání podívat nejen po ČR?
Jestli chcete být férově ohodnoceni za své zkušenosti a je Vám sympatická možnost si přizpůsobit pracovní dobu, ozvěte se ještě dnes!
Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:
  • Programování PLC a HMI Siemens
  • Zapojování a oživování produktů u zákazníku v ČR i zahraničí
  • Komunikace a technická podpora zákazníků

Požadujeme

  • Ukončené elektrotechnické vzdělání
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat
  • Praxe na obdobné pozici či zkušenost s programováním PLC a HMI - výhodou!

Nabízíme

  • Zajímavé ohodnocení na základě předchozích zkušeností
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek za práci na stavbách
  • Nadstandardní diety v případě služebních cest
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Možnost využití benefitů Cafeterie
  • 20 dní dovolené + 5 dní v roce navíc
  • 3 dny sickdays

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku PLC Programátor (A9766)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Surovec z HOFMANN WIZARD s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PLC Programátor (A9766)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.